Haberler

post-image

Tek Çatı Altında Her Şey

TRKTYD desteğiyle Tepe Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek olan Entegre Tesis fuarı, son 10 yıldır hızla gelişmekte olan sektörün tek çatı altında birlik ve beraberlik içinde büyümesi için fırsat yaratacak.

Tesis Yönetimi, Endüstriyel Hizmetler ve Teknolojiler alanında gelecekteki trendlere yer verecek olan Tesis Yönetim Fuarı, sektörün bütün paydaşlarını bir araya getirecek bir iş geliştirme platformu sağlayacak.

Gayrimenkul sektörünün geçirdiği dönüşümü destekleyen, asansör, güvenlik, teknik, temizlik, ısıtma-soğutma, akıllı bina çözümleri ve yazılım gibi çok sayıda teknolojik hizmeti barındıran ve yaşam alanlarında kaliteli hizmet adına “Tek Çatı altında her şey konsepti” ile düzenlenecek fuar, sektörün ihtiyaçları yönünde kapsamlı ve profesyonel çözümler sunacak.

Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından sektörden beklenen kalite standartlarının korunarak geliştirilmesi amacıyla en güncel çözümlerin aktarılacağı, yatırım seçeneklerine dair bilinçli karar verilmesi yönünde bilgilendirici seminerler, firmaların ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak koşulları iyileştirmeye yönelik etkinlikler de düzenlenecek.