Haberler

post-image

Temiz Havalandırma sektörü Tesis Yönetim Fuarı'nda

Tepe Fuarcılık tarafından, TRKTYD - Kentsel Tesis Yönetim Derneği'nin destekleri ile tüm toplu yaşam ve çalışma alanlarının güvenliğini ve hayat kalitesini artırma amacıyla gerçekleştirilecek olan Tesis Yönetim Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da organize edilecek.

Dünya genelinde yaşanan pandemi nedeniyle AVM, toplu konutlar, iş yerleri, oteller ve hastaneler gibi toplu yaşam alanlarındaki hijyen ve uygun yönetim çözümlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Tam da bu dönemde kapılarını açacak olan Tesis Yönetim Fuarı'nda, entegre tesis yönetimi şirketleri ve tüm paydaşlar toplu yaşam alanları için yeni çözüm ve hizmetlerini ziyaretçilere sunacak.

Fuarda, tüm yaşam alanlarının vaz geçilmez sektörlerinin başında gelen "Havalandırma" sektörü, alışveriş merkezleri, hastaneler, binalar, endüstriyel alanlar ve kamu kurumları için gerekli son teknoloji ve yeni çözümlerini profesyonel ziyaretçilerle paylaşacak.

Siz de, profesyonel yönetici ve karar vericilerinin ziyaret edeceği sektörün bu profesyonel buluşmasında yerinizi almak için acele edin.