Haberler

Tesis Yönetim Fuarı ile yaşam alanlarının kalitesi artacak

Tepe Fuarcılık tarafından, tüm toplu yaşam ve çalışma alanlarının güvenliğini ve hayat kalitesini artırma amacıyla gerçekleştirilecek olan Tesis Yönetim Fuarı, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde organize edilecek.

Tesis Yönetim Fuarı, Koronavirüs (COVID-19) nedeniyle toplu konutlar, iş yerleri, oteller, AVM ve hastaneler gibi toplu yaşam alanlarındaki hijyen ve uygun yönetim çözümlerine ihtiyacın her zamankinden daha fazla arttığı bir dönemde kapılarını açacak.

Hastane, otel, AVM, kamu ve endüstriyel kurum ve kuruluşların profesyonel yönetici ve karar vericilerinin ziyaret edeceği fuar katılımcılarına bu süreçte yeni ticaret kapıları açacak.

Tesis Yönetimi Fuarı'nda, tesis yönetimi firmaları, dezenfektan kabin üreticileri, temizlik ve hijyen ekipman firmaları, özel güvenlik firmaları, aydınlatma sistem ve çözümleri, güvenlik sistem ve ekipmanları, asansör ve yürüyen merdiven firmaları, geri dönüşüm sistemleri, oto park ve bariyer sistemleri, peyzaj, bahçe ve havuz bakım firmaları gibi sektörün tüm paydaşları ürün ve hizmetlerini sergileyecek.